Цікавий фільм про воду "ВОДА. Новий вимір "//"WATER New Dimension" Фільм - ВОДА. "Велика таємниця води".

   
О. Бутакова. Про ВОДУ. Щоб потім не кусати собі лікті.

Людина не може існувати без води протягом довгого часу. Тому кожен потребує своєчасного вживанні необхідної кількості води. А сучасні технології надають можливості, за допомогою яких можна користуватися водою не просто так, а використовувати її з великим задоволенням. Саме про диспенсери, одні з таких пристроїв, і піде мова.

На сьогоднішній день існує багато компаній, які доставляють воду в житлові будинки та в офіси, так як розумні люди розуміють, що рідина, яку вони вживають, повинна бути вищої якості і приносити тільки користь їх тілу. Найпоширеніші ємності для доставки такої води - бутлі по 18,9 л. Саме для спрощення вживання води з цих ємностей і використовують диспенсери. Так ось диспенсер - це спеціальна побутова керамічна ємність з краном, призначення якої - забезпечити легкість в розливі води з великих і незручних бутлів. За відносно недовгий час використання цих пристроїв, вони набули гарний і унікальний дизайн. Мають хорошу якість, а простота у використанні і зручність у застосуванні роблять цей апарат просто незамінним. Монтуються вони, як правило, на спеціальну підставку з дерева, іноді на один з країв столу або тумбочки. Існує велика кількість різновидів керамічних диспенсерів, що сприяє ідеальному інтегруванню їх в інтер'єр навіть самого нестандартного будинку. Вам потрібно всього лише вибрати найбільш підходящий диспенсер для вашого інтер'єру.

Завдяки особливій технології обробки поверхні цього диспенсера, він має необмежений термін використання і його легко мити. При появі зовнішніх забруднень корпусу керамічного диспенсера видаліть їх вологою тканиною. Раз на 4-6 місяців промивайте внутрішні поверхні керамічного диспенсера і кран слабким розчином харчової соди, обполіскуючи достатньою кількістю проточної води. Не використовуйте для догляду засоби для миття посуду.

Керамічний диспенсер по праву вважається одним з найпоширеніших і кращих пристроїв, які застосовують для розливу води. Установка диспенсера не складна і не займе багато часу. Так як керамічні диспенсери виготовлені з особливої речовини, яка, навіть при довготривалому використанні не починає вступати в хімічні реакції, вони міцно займають лідерську позицію в даному ряді пристроїв. Кран, який вбудований в диспенсер володіє різними режимами розливу води. Якщо Вам треба наповнити невелику ємність, наприклад кружку зручніше за все буде утримувати кран в натиснутому положенні. А в положенні «вільні руки» не треба постійно тримати кран натиснутим, таким чином набирають воду в каструлю або чайник.

  Отже, керамічні диспенсери це:

- Дуже гарне оформлення. Будь-яке ваше приміщення зміниться з появою цього невеликого пристрою.

- Зручно і легко. Кілька режимів розливу доведуть вам це.

- Надійність і безпека. Ці прилади вже стоять в багатьох школах і дитячих садах, що говорить про його безпеку. Навіть при найвищих температурах жодна дитина не отримає опік.